NETEREN olarak, İspanya’dan ithal ettiğimiz ve  Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz, doğal taş tuğla ahşap beton bambu  görünümlü dekoratif duvar kaplamaları (duvar panelleri) ve tavan kaplamaları (tavan panelleri) alanında dünyanın lider üretici firması TOTAL Panel System S.A. firmasının TOTAL Panel markalı ( TOTALStone , TOTALWood, TOTALDesign ) ithal dekoratif duvar kaplama , cephe kaplama ve tavan kaplama ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Nisan 2006 itibariyle ilk kez Türkiye piyasasına sunduğumuz, Patentli Üretim Tekniği ve orijinal modelleriyle Türkiye'de ilk ve tek olan, %100 doğal taş , tuğla , eskitme ahşap ,  bambu çubuk ve brüt beton dokusuna ve derinliğine sahip, fiberglas ile güçlendirilmiş polyester mastik ve doğal taş / ahşap / bambu ve beton tozundan imal edilmiş, alev almaz, su geçirmez özelliklere sahip, içeriğindeki farklı kimyasallar ve kaliteli hammaddesi sayesinde polyester kokusu yaymayan (Kanserojen risk ihtiva etmeyen !!), gerek iç duvar gerekse dış cephe kaplamasında  kullanılan, üç boyutlu orijinal ithal dekoratif  duvar kaplama ve tavan kaplama ürünlerimizle tanışmaya hazır mısınız?

Elit mekanlara hitap eden  ithal kaplama ürünlerimizi, iç mekan ve dış cephe uygulamalarımızı ve ürün özelliklerini websitemizden inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.
Saygılarımızla

NETEREN Dış Ticaret Ltd. Şti.


Copyright © 2005 - 2012 | NETEREN Dış Tic. Ltd. Şti.